Binance spolupracuje s The Weeknd na turné a charite

od Simona

Binance „s nadšením oznamuje“, že oficiálne sponzoruje nadchádzajúce turné The Weeknd „After Hours Til Dawn“, ktoré sa začne 8. júla 2022. Toto je prvé globálne turné, ktoré bude súčasťou The Weeknd. Použitá bude technológia Web 3.0, ktorá zlepší zážitok fanúšikov.

NEWSLETTER okrypte.sk

Binance spája sily so známym spevákom

V rámci tejto iniciatívy sa Binance spojí s HXOUSE, myšlienkovým centrom a inkubátorom pre kreatívnych podnikateľov. Cieľom tejto spolupráce je vydať exkluzívnu kolekciu NFT, ktorá bude pripomínať a propagovať turné The Weeknd.

Ako veľvyslanec dobrej vôle Svetového potravinového programu OSN (WFP) The Weeknd začiatkom tohto roka spustil humanitárny fond XO. Aký je cieľ tejto aktivity? Podporte život zachraňujúce aktivity WFP, najmä na miestach, kde je prítomný hlad alebo môže byť čoskoro problémom.

Binance daruje až 2 milióny dolárov do XO Humanitarian Fund, ktorý spravuje americký Svetový potravinový program. The Weeknd a Binance navyše vytvoria spomínanú špeciálnu kolekciu NFT. Päť percent z predaja coinov bude venovaných humanitárnemu fondu XO.

Ďalšie informácie o exkluzívnej kolekcii NFT, spoločnom turné a pamätných produktoch NFT budú k dispozícii neskôr.

Top popová hviezda

The Weeknd je kanadský spevák, skladateľ a hudobný producent. Debutoval v roku 2010, keď pod pseudonymom „The Weeknd“ publikoval svoje vlastné piesne na YouTube. O rok neskôr sa preslávil vydaním troch skladieb, House of Balloons, Thursday a Echoes of Silence.

Doteraz vydal päť štúdiových albumov a EP. Dva jeho albumy sa dostali na vrchol prestížneho amerického albumového rebríčka Billboard 200. V roku 2017 sa stal prvým umelcom, ktorého dva albumy majú na streamovacej službe Spotify 2 miliardy videní. Za singel „Earned It“ propagujúci film „Fifty Shades of Grey“ získal nomináciu na Oscara za najlepšiu pôvodnú pieseň.

Pred rokom pripravil aj svoje NFT. Zbierka tokenov obsahovala predtým nepublikovanú hudbu a špeciálne umelecké diela.

„Blockchain demokratizuje odvetvie, ktoré bolo v minulosti nedostupné,“ povedal vtedy svojim fanúšikom.

zdroj: decrypt.co

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár