Binance oznamuje začiatok trhu NFT

od Martin Tkáč

Burza Binance oznámila, že svoje vlastné trhy s nevymeniteľnými tokenmi (NFT) uvedie na trh 24. júna. Toto je ďalšia platforma, ktorá urobí takýto krok hneď za Crypto.com a Gemini.

Platforma sa má stať „konečným cieľom“ pre nadšencov NFT a digitálnych zberateľov, ktorí chcú do svojich digitálnych zbierok pridať obsah od „najlepších svetových tvorcov a umelcov“.

V priebehu nasledujúcich týždňov burza oznámi mená niektorých tvorcov, ktorí 24. júna zverejnia svoj obsah na platforme. Budú medzi nimi aj umelci, hudobníci, športovci a známe osobnosti.

Spoločnosť Binance do dnešného dňa oznámila, že používatelia budú mať prístup k obsahu od dvojnásobného držiteľa ocenenia BRIT Lewisa Capaldiho, vizuálneho umelca Trevora Jonesa, tímu eStarPro esports a futbalových hviezd Michaela Owena a Alphonsa Daviesa.

Navštivte eSHOP oKrypte! Ďakujeme Navštivte eSHOP oKrypte! Ďakujeme

Začiatkom mája bol vyhlásený program pre tvorcov obsahu s názvom „Program inovatívnych tvorcov“. Jeho účelom je umožniť tvorcom obsahu pripojiť sa k vznikajúcim zberateľským priestorom NFT.

Trh bude využívať sieť Binance Smart Chain, sieť spustenú spoločnosťou Binance v apríli 2019, ktorá sa v posledných mesiacoch stala obľúbenou alternatívou k sieti Ethereum. Najmä pokiaľ ide o NFT a decentralizované financovanie (DeFi).

zdroj: pixabay.com, bitcoin.pl

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár