Binance oznámila spoluprácu s Cristianom Ronaldom

od Martin Tkáč

Včera Binance – najväčšia kryptomenová burza na svete – oznámila, že spoločnosť podpísala partnerskú dohodu s Cristianom Ronaldom – futbalistom Manchestru United a kapitánom portugalskej reprezentácie – na propagáciu nekonvertibilných tokenov (NFT).

NEWSLETTER okrypte.sk

Binance a CR7

Ako sa môžeme dočítať v oznámení na oficiálnom burzovom blogu, päťnásobný víťaz Zlatej lopty v spolupráci s Binance vytvorí sériu kolekcií NFT, ktoré budú dostupné na predaj len na platforme spoločnosti.

Burza oznámila, že prvá kolekcia vyjde ešte tento rok a bude pozostávať z ikonických projektov vytvorených v spolupráci s Portugalcami.

„Nič nie je pre mňa dôležitejšie ako fanúšikovia, takže myšlienka poskytovať bezprecedentné zážitky a prístup prostredníctvom tejto platformy je niečo, čoho som sa chcel stať súčasťou“

„Viem, že fanúšikom sa táto kolekcia bude páčiť rovnako ako ja áno.“

komentuje Ronaldo.

Cristiano Ronaldo je jedným z najlepších futbalistov na svete, ktorý sa posunul za hranice športu a stal sa ikonou v mnohých odvetviach. Vďaka svojej autentickosti, talentu a dobročinnosti si vytvoril jednu z najpočetnejších a najoddanejších fanúšikov na svete.

Sme nadšení, že môžeme jeho fanúšikom poskytnúť jedinečnú príležitosť stretnúť sa s Ronaldom a vlastniť kúsok ikonickej histórie tohto športu.

povedal to zakladateľ a generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao.

Manchester United spolupracuje s Tezosom

Cristiano Ronaldo dal o sebe vedieť širšej skupine futbalových fanúšikov v roku 2003, keď ho prvýkrát kúpil anglický klub Manchester United v čase, keď bol jeho trénerom legendárny tréner tímu Sir. Alex Ferguson. Od roku 2009 hral CR7 niekoľko sezón za Real Madrid a potom mal trojročné pôsobenie v Juventuse Turín, po ktorom sa o 12 rokov neskôr vrátil na Old Trafford (štadión Manchester United).

Vo februári tohto roku klub podpísal zmluvu na 27 miliónov dolárov s platformou Tezos. Výsledkom tejto spolupráce je, že logo blockchainu proof-of-stake možno vidieť na zápasových dresoch tímu. Podľa mnohých hlasov to bol práve návrat Cristiana Ronalda do tímu „Červených diablov“, ktorý do určitej miery prispel ku kľúčovému partnerstvu United s Tezosom.

zdroj: binance.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár