Binance buduje platformu fan tokenov. S.S Lazio je prvým partnerom

od Martin Tkáč

Burza Binance spustila novú platformu fan tokenov. Jeho prvým oficiálnym partnerom bol populárny taliansky futbalový klub S.S. Lazio.

Nový trh a jeho partner

Burza Binance oznámila spustenie platformy pre fanúšikov tokenov. Futbalový klub Lazio sa stal jej prvým oficiálnym partnerom a športovým tímom, ktorý na ňom zverejnil svoju známku. Spoločnosť Changpenga Zhao bude hlavným sponzorom klubu a jeho logo bude uvedené na dresoch hráčov.

Token fanúšikov Lazio (LAZIO) je pomocný token, ktorý fanúšikom poskytuje spôsob, ako sa zapojiť do svojho obľúbeného futbalového tímu. Pôvodne sa bude vysielať prostredníctvom Binance Launchpad. Akciový trh ho však plánuje predstaviť aj na spotové, peer-to-peer (P2P) trhy a pridať do Binance ako spôsob platby.

Predstavujeme @OfficialSSLazio fanúšikovský token $ LAZIO predaj tokenov na #Binance Launchpad!

Futbalové tímy z Ríma sú veľmi obľúbené na národnej i medzinárodnej úrovni. Na svojom konte má tiež veľa úspechov. Použitie dosahu Binance jej však otvorí nové obzory. Umožní jej to zvýšiť svoju digitálnu prítomnosť a užší kontakt s fanúšikmi roztrúsenými po celom svete.

Akciový trh Changpenga Zhao rozširuje svoje pokrytie

Platforma fanúšikov tokenu Binance otvára športovým fanúšikom možnosti zapojiť sa do svojich obľúbených športových tímov. Vďaka nej môžu užívatelia burz zhromažďovať tokeny fanúšikov NFT, hlasovať za určité rozhodnutia klubu a dokonca mať šancu stretnúť sa so svojimi obľúbenými športovcami.

Partnerstvo s Laziom je pre Binance prvým svojho druhu. Niekoľko ďalších búrz s kryptomenami však už predtým uzavrelo sponzorské zmluvy s prestížnymi športovými klubmi. Medzi spoločnosti, ktoré sa stali veľmi aktívnymi v športovom odvetví, patria Crypto.Com a FTX. Obe platformy v posledných mesiacoch uzavreli niekoľko partnerstiev.

V júni FTX podpísala zmluvu o dlhodobom partnerstve s basketbalovým tímom USA Major League Baseball (MLB), pričom Crypto.Com sa nedávno stala oficiálnou kryptomenovou platformou francúzskeho futbalového klubu Paris Saint-Germain (PSG).

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár