Ben „BitBoy“ Armstrong bol zatknutý počas živého vysielania

Kontroverzný youtuber a influencer v oblasti kryptomien Ben „BitBoy“ Armstrong bol zatknutý. K Armstrongovmu zatknutiu došlo pred domom Carlosa Diaza, ktorý je formálne obchodným partnerom youtubera. Policajti Armstronga zatkli počas jeho živého vysielania. BitBoy chvíľu predtým na X oznámil, že čoskoro bude organizovať živé vysielanie z jedinečného miesta.

od Martin Tkáč

Krypto-influencer BitBoy bol zatknutý pred domom Carlosa Diaza – s hádkou o Lamborghini v pozadí

Konflikt medzi Benom Armstrongom a Carlosom Diazom sa týka údajnej sprenevery vozidla Lamborghini patriaceho BitBoyovi. Armstrong sa rozhodol spustiť živé vysielanie priamo spod domu svojho obchodného partnera. Predtým, ako sa tak stalo, BitBoy napísal na X, že bude spúšťať live na YouTube z jedinečného miesta.

O necelú hodinu neskôr Armstrong vysielal spod obydlia svojho obchodného partnera Carlosa Diaza. Počas vysielania BitBoy kričal smerom k Diazovi, že sa ho nebojí. Naznačil tiež, že Diaz sa mu vyhrážal smrťou a je napojený na mafiu. Vysielanie trvalo takmer 40 minút, už po 20 minútach však na miesto dorazili policajti. Armstrong policajtom vysvetlil, čo sa stalo a prečo bol pred sídlom svojho obchodného partnera, policajti sa však po vypočutí a identifikácii muža rozhodli zatknúť ho.

Putá

Toto nie je BitBoyov prvý žart

O BitBoyovi sa v médiách o kryptomenách hovorí už nejaký čas. Najnovšia dráma, ktorá sa jej týka, je žiadosť používateľov o dary v XRP. Nebolo by to prekvapujúce, keďže takéto zbierky sú v kryptomenovej komunite pomerne bežné. Členovia kryptomenovej komunity si však všimli, že na adrese, ktorú Armstrong vydal na zasielanie darov…, sa už nachádzajú tokeny XRP v hodnote 82 miliónov USD. Predtým BitBoy tvrdil, že všetky svoje XRP stratil v prospech spoločnosti Celsius.

Na internete sa objavila lavína komentárov, ktoré naznačujú, že BitBoy jednoducho podvádza. Nadšencov kryptomien šokovalo aj to, že BitBoy skladuje 161,5 milióna tokenov XRP na centralizovanej burze a nepoužíva studenú peňaženku. Ako môžete jasne vidieť, BitBoy si zjavne urobil také čierne PR, že jeho kariéru kryptomenového influencera možno považovať za históriu.

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár