Automatická ťažba bitcoinov v aute

od Martin Tkáč

Automatická ťažba bitcoinov? Takýto projekt vytvorila spoločnosť Daymak Avvenire, ktorá má navrhnúť najpokročilejší rad automobilov LEV na trhu, za necelých 60 dní prekonala objednávky za 350 miliónov dolárov.

Spoločnosť Daymak Inc, priekopník v oblasti ľahkých elektrických vozidiel (LEV) dnes oznámila, že jej pripravovaný automobil Spiritus bude obsahovať hmlovinu Daymak, infraštruktúru kryptomeny Daymak, ktorá čaká na patent. Spiritus, ktorý sa na trh dostane v roku 2023 je elektromobil zo série Daymak Avvenire.

Kúpte si auto za kryptomeny

Od dnešného dňa Daymak prijíma platby za predobjednávky spoločnosti Spiritus v mnohých kryptomenách vrátane Doge, Ethereum, Cardano a Bitcoin. To z neho robí jedného z prvých výrobcov LEV, ktorý urobil takýto krok.

Každé vozidlo Spiritus bude uzlom v blockchaine a bude obsahovať Nebula Daymak Miner a peňaženku Nebula. Vďaka technológii Nebula Daymak je Daymak Spiritus vôbec prvým automobilom, ktorý v používateľskom rozhraní obsahuje ťažobné zariadenie a technológiu kryptomeny. Infraštruktúra Nebula ako auto s nulovými emisiami a denným nabíjaním solárnou energiou premieňa vozidlá Spiritus na ekologické uzly na ťažbu kryptomeny. Ide o bezprecedentný míľnik v rýchlom vývoji technológie blockchain. Aldo Baiocchi, generálny riaditeľ spoločnosti Daymak, uviedol:

„Automobil Spiritus je určený pre tých, ktorí chcú v živote viac a zaviazali sme sa, že svojich zákazníkov posunieme vpred. Predstavujeme si budúcnosť, v ktorej sa mýto za diaľnice, parkovanie a objednávky budú platiť priamo pomocou kryptomien. Vaše online účty a bankovníctvo môžu byť obsluhované rovnakou softvérovou platformou platenou kryptomenami. A zatiaľ čo väčšina vozidiel pri parkovaní vo vašej garáži odpisuje, Nebula Miner vám zarobí peniaze, kým bude váš Spiritus zaparkovaný. Potenciálne využitie je nekonečné.“

Prezident tiež dodal, že autá budú vybavené technológiou, ktorá zabezpečí pohodlie vodiča. A čo viac, verí, že v roku 2023 budeme uprostred blockchainovej revolúcie.

Nie je to len o budovaní LEV. Naša séria Daymak Avvenire je LEV zajtrajška, ktorá bude vybavená množstvom technologických systémov integrovaných pre pohodlie vodiča. Daymak je už od svojho vzniku zástancom prelomových technológií a súčasné hnutie za kryptomenu jasne naznačuje, že v roku 2023, keď bude Spiritus uvedený na trh, budeme uprostred blockchainovej revolúcie. Do tej doby bude každý platiť kryptomenami a my tieto autá staviame preto, že Daymak Spiritus je viac ako auto.

rúško BITCOIN na našom eSHOPE! (8 eur)

Ťažba Nebula Daymak a peňaženka

Platforma hmloviny Daymak sa skladá z nasledujúcich komponentov:

Nebula Miner – autá Spiritus budú štandardne vybavené popredným grafickým procesorom. Zakaždým, keď je vozidlo zaparkované a pripojené k bezdrôtovej nabíjačke Daymak Ondata, nabité slnečnou energiou alebo pripojené k elektrine, zarobí si pre svojho majiteľa peniaze.

Nebula Wallet – Táto peňaženka bude slúžiť na ukladanie ziskov Nebula Miner. Ako spoločnosť tvrdí, je bezpečne integrovaná do rozhrania Spiritus.

Spoločnosť Daymak zavádza kryptomeny do ponuky produktov Spiritus od samého začiatku. Od okamihu, keď si zákazník objedná auto, až do okamihu, keď ho dopraví do cieľa, ktorý akceptuje kryptomenu. Spiritus a kryptomeny pôjdu ruka v ruke.

Čo hovoríte na tento spôsob integrácie ťažby kryptomien?

zdroj: pixabay.com, beincrypto.pl

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár