Anthony Hopkins vydá svoju kolekciu NFT

Anthony Hopkins vydá svoju kolekciu NFT

Držiteľ Oscara Anthony Hopkins sa spojil s Orange Comet, začínajúcim kreatívnym štúdiom Web3 s cieľom vytvoriť hercovu prvú sériu NFT s názvom Eternal Collection.

od Martin

NEWSLETTER okrypte.sk
Hopkinsov NFT

„NFT je prázdne plátno na vytváranie umenia v novom formáte,“ povedal Hopkins novinárom na online tlačovej konferencii.

Podľa 84-ročného herca metaverse „ponúka úžasnú príležitosť spojiť sa s publikom úplne iným spôsobom.“

Som pravdepodobne najstarší chlap v komunite NFT a na sociálnych médiách, čo dokazuje, že všetko je možné v každom veku
– dodáva.

Séria Eternal Collection je založená na vizuáloch inšpirovaných 10 rôznymi rolami, ktoré Hopkins stvárnil vo svojej filmovej kariére – vrátane Hannibala Lectera z Mlčania jahniat a Odina v troch filmoch Marvel.

Podľa Davea Brooma, generálneho riaditeľa Orange Comet, sa NFT objavia na OpenSea, poprednom NFT trhu v polovici septembra. Časť výťažku z predaja bude venovaná charitatívnej organizácii, ktorú určil Hopkins a jeho manželka Stella Arroyave.

NFT budú vydané v troch kategóriách:

Katogória „Iconic“: jediný animovaný NFT, ktorý bude vydražený záujemcovi s najvyššou ponukou. Víťazný uchádzač tiež získa zarámované výtlačky Hopkinsových umeleckých diel NFT s podpisom, „lunch / brunch“ s hercom a podpísanú kópiu „Dreamscapes“, ktorá obsahuje stovky Hopkinsových farebných malieb a kresieb.

Kategória „Legendary“: 10 jedinečných animovaných NFT. Kupujúci budú mať tiež možnosť porozprávať sa s Hopkinsom cez Discord, ako aj zarámované výtlačky umenia NFT s podpisom Hopkinsa a knihu „Dreamscapes“ s jeho podpisom.

Kategória „Distinguished“: 1000 jedinečných obrázkov NFT. Obsahuje tiež výtlačok jedného NFT s podpisom Hopkinsa. Okrem toho 39 náhodných kupujúcich získa podpisovú knihu „Dreamscapes“ a piati sa budú môcť zapojiť do konverzácie Discord.

Iné projekty

Broome povedal, že Orange Comet spolupracuje aj s filmárom Barrym Sonnenfeldom na výrobe zberateľského NFT 3D na základe jeho grafického románu „Dinosaurs vs. Aliens“. Generálny riaditeľ Orange Comet priznal, že súčasný sektor NFT je podobný tomu, čo sa stalo počas internetového boomu koncom 90. rokov 20. storočia Trh je plný špekulantov, ktorí sa snažia rýchlo zarobiť.

Bariéra vstupu na trh NFT je taká nízka… V odvetví NFT je veľa odpadu. Silný prežije, nepomýli sa a nepustí. Web3 a technológia blockchain menia pravidlá hry
– dodal.

Prezradil, že spoločnosť pracuje na viac ako 40 zábavných projektoch, detaily však zatiaľ prezradiť nemôže. Na Hopkinsov projekt Eternal Collection dohliadal kreatívny riaditeľ Orange Comet Dante Ferrarini a samotný herec.

zdroj: variety.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár