Americká rakovinová spoločnosť hľadá odborníka na kryptomeny

od Martin Tkáč

Nezisková Americká rakovinová spoločnosť plánuje najať správcu produktu, aby dohliadal na potenciálny plán pre kryptomeny a NFT. Uchádzač musí mať skúsenosti z fintechového priemyslu a znalosti spracovania platieb.

Americká rakovinová spoločnosť hľadá zamestnanca

Zdá sa, že rakovinová organizácia má veľký záujem o zapojenie sa do kryptomien. Podľa zverejneného oznámenia chce Americká rakovinová spoločnosť prijať do svojho tímu produktového manažéra, ktorý vyvinie a definuje plán venovaný virtuálnym zdrojom a nekonvertibilným tokenom.

Nový riaditeľ by navyše musel nadviazať vzťahy s externým softvérom alebo servisnými partnermi. Budúci manažér by tiež spolupracoval s tímom digitálneho marketingu, prevádzkou a pracovníkmi v teréne.

Americká rakovinová spoločnosť vyžaduje, aby uchádzači mali vyššie vzdelanie, dobrú znalosť podnikania a IT a viac ako tri roky skúseností so správou fintech produktov. „Znalosť a vášeň“ o kryptomenách budú ďalšími výhodami.

Americká rakovinová spoločnosť je jednou z najväčších nadácií na trhu so zdravím. Spoločnosť bola založená v roku 1913 a má viac ako 1,5 milióna dobrovoľníkov pôsobiacich vo viac ako 250 regionálnych kanceláriách po celých Spojených štátoch.

Kryptomeny pomáhajú svetu

Stojí za zmienku, že organizácia sociálnej pomoci UNICEF už vstúpila na trh virtuálnych aktív a v roku 2019 uviedla na trh svoj CryptoFund. Iniciatíva umožnila ľuďom poskytovať dary vo forme kryptomien.

Legacy Healing Center je najnovšou spoločnosťou, ktorá prijala kryptomeny ako spôsob platby za svoje zdravotnícke služby. Podľa nedávneho vyhlásenia spoločnosti mohli pacienti kliniky teraz platiť za liečbu bitcoinom a ethereom.

Prijatie bitcoinu a etherea ako platby za liečbu závislostí pomáha tým, ktorí hľadajú najlepšiu možnú starostlivosť a možnosť zvoliť si spôsob platby za služby. Platbu je možné vykonať okamžite po vytvorení osobného liečebného plánu a dohodnutí podrobností klientom a klinickým tímom

LHC sídli na Floride a ponúka vysokú úroveň klinickej starostlivosti pri liečbe drogových a alkoholových závislostí. Organizácia pripustila, že nový spôsob platby kryptomenou pomôže viac ľuďom získať odbornú pomoc.

zdroj: bitcoin.pl, pixabay.com

Prečítaj si aj

Zanechaj svoj komentár