Kto sme?

od Martin
okrypte

Patríme k nadšencom kryptomien a na dennej báze sledujeme vývoj cien a dianie vo svete krypta, metaverse a NFT. Je to veľmi dynamický segment a práve to nás na tom fascinuje. Rozhodli sme sa prinášať novinky o kryptomenách pre širšiu verejnosť a pravidelne tak informovať o najväčších zaujímavostiach, ktoré sa udiali.

Našim ďalším cieľom je pomôcť začiatočníkom orientovať sa v prostredí kryptomien. Chcete si kúpiť bitcoin? Alebo inú kryptomenu? Plánujete s nimi obchodovať, alebo len „HODLovať“ a neskôr speňažiť? O všetkom budeme informovať.

Aj my sme začínali a chceme využiť naše skúsenosti a vyzdieľať sa s ďalšími novými nadšencami ako sme my. Sme toho názoru, že kryptomeny sú budúcnosť a preto si zaslúžia väčšiu pozornosť.

Otestovali sme niekoľko búrz ako Coinbaise, Binance, Wirex… Poradíme vám kde začať a celkovo ako fungujú procesy nákupu, predaja, výberu atď….

Spojíme príjemné s užitočným a vy môžete byť s nami pri tom a budovať „krypto“ komunitu. Budeme radi, ak sa stanete našim pravidelným návštevníkom. Vieme garantovať, že vám budeme prinášať množstvo noviniek a zároveň sa postaráme aj o náučný obsah.

Vitajte na našich stránkach!

                                                                                               team oKrypte.sk

PODPORA PROJEKTU

Do projektu oKrypte náš tím investuje veľa energie a neustále hľadáme spôsoby ako sa zlepšovať. Ak sa Vám naša tvorba páči tu nás môžete podporiť 🚀

Ďakujeme!

Bitcoin (BTC)

Ethereum (ETH)

Tether (USDT)