O NÁS

Patríme k nadšencom kryptomien a na dennej báze sledujeme vývoj cien a dianie vo svete krypta, metaverse a NFT. Je to veľmi dynamický segment a práve to nás na tom fascinuje. Rozhodli sme sa prinášať novinky o kryptomenách pre širšiu verejnosť a pravidelne tak informovať o najväčších zaujímavostiach, ktoré sa udiali.
Aj my sme začínali a chceme využiť naše skúsenosti a vyzdieľať sa s ďalšími novými nadšencami ako sme my. Sme toho názoru, že kryptomeny sú budúcnosť a preto si zaslúžia väčšiu pozornosť.
Spojíme príjemné s užitočným a vy môžete byť s nami pri tom a budovať „krypto“ komunitu. Budeme radi, ak sa stanete našim pravidelným návštevníkom. Vieme garantovať, že vám budeme prinášať množstvo noviniek a zároveň sa postaráme aj o náučný obsah.

NÁŠ TÍM

 Kryptomeny sú pre mňa fascinujúca oblasť a neoddeliteľná súčať budúcnosti. Preto som sa rozhodol založiť portál, ktorý sa bude tejto téme venovať zrozumiteľným jazykom. Verím v spájanie kryptokomunity, lebo len spolu sa veľa naučíme a môžeme meniť pohľad na budúcnosť.
Michaela
Svet blockchainu, metaverse a NFT pre mňa zosobňuje budúcnosť, o ktorej rada informujem všetkých, ktorí tento svet ešte nepoznajú. Finančná nezávislosť, decentralizácia, NFT hry s tým všetkým Vás rada zoznámim.
Simona
„Bitcoin je úžasným úspechom kryptografie. Schopnosť vytvoriť v digitálnom svete niečo, čo sa nedá zreplikovať, prináša neuveriteľnú hodnotu.“
Si nadšenec kryptosveta a chcel/a by si s nami tvoriť osah na náš portál? Ak máš skúsenosti s kryptomenami, NFT, metaverse alebo s čímkoľvek iným v tejto oblasti, ozvi sa nám.

EXTERNÍ AUTORI

Rastislav Vasilišin

RASTISLAV VASILIŠIN

Rastislav Vasilišin je zakladateľ a CEO spoločnosti Virtuse Exchange. Vyštudoval na PACE University v New Yorku a má 25 rokov skúseností na finančných trhoch. V USA pracoval pre Mitsui a Joseph Stevens Investments, na Slovensku pre Across, Slavia Capital a J&T. Založil a riadil Virtuse Group, jednu z najväčších firiem na svete v oblasti obchodovania s emisnými povolenkami. V súčastnosti sa zaoberá problematikou financií s dôrazom na nový trend prepájania tradičného „starého” sveta financií s novou rýchlorastúcou oblasťou digitálnych aktív.
metaverseofficialczsk
Sme tím mladých ľudí, ktorí pravidelne informujú o zaujímavostiach zo sveta metaverse, NFT, Web 3.0 a v neposlednom rade kryptomien. Na webe oKrypte.sk budeme pravidelne prinášať informácie o nových ale aj existujúcich projektoch, ktoré by nemali uniknúť Vašej pozornosti!

PODPORA PROJEKTU

Do projektu oKrypte náš tím investuje veľa energie a neustále hľadáme spôsoby ako sa zlepšovať. Ak sa Vám naša tvorba páči tu nás môžete podporiť 🚀
Ďakujeme!

Bitcoin (BTC)

Ethereum (ETH)

Tether (USDT)